سفارش تبلیغ
صبا
«خداوند کسی را که نافرمانی اش کند، دوست نمی دارد» . آن گاه حضرت این شعر را برخواند : خدا را می کنی و باز اظهار دوستی او را می نمایی ؟! [محمّد ابی عمیر - کسی که خود از امام صادق علیه السلام شنیده بود برایم نقل کرد که ایشان می فرمود]
 
پنج شنبه 92 آبان 30 , ساعت 12:6 عصر

افزایش ترافیک وب سایت باعث افزایش تعداد مشتریان شما خواهد گردید. البته شما می بایست کاربرانی را به سایت خود جذب نمایید که مشتریان شما هستند. چگونه مطمئن شوید کاربران سایت شما مشتریان شما هستند؟ در این بخش موارد مهمی را بیان می نماییم

1. در مورد نیازهای مشتریان خود صحبت نمایید
آیا می دانید مشتریان شما در اینترنت بیشتر در جستجوی چه مواردی هستند. دقت نمایید صفحات سایت شما مخصوصا صفحات اصلی دارای مطالب مورد نیاز مشتریان شما باشد. مثلا در صورتی که کار شما در زمینه طراحی سایت می باشد بهتر است مطالبی در سایت خود قرار دهید که در مورد طراحی سایت باشد.

2. مکان خود را معین نمایید
برخی از صاحبان مشاغل این اشتباه را می نمایند که آدرس و موقعیت خود را در سایت قرار نمی دهند و فقط شماره تماس قرار می دهند. بهتر است موقعیت دفتر خود را در سایت قرار دهید. حتی اگر دفتری ندارید و یا خدمات خود را به صورت حضوری ارائه نمی دهید بهتر است مکان و موقعیت خود را معین نمایید.

3. موتورهای جستجو را بررسی نمایید
سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نمایید و موقعیت سایت خود را برای کلمات کلیدی مورد نظر مشتریان خود در گوگل بررسی نمایید. مطالب و مقالات مرتبط به کار خود را در سایت دائما بارگذاری نمایید و سایت خود را بروز نمایید. بهتر است مطالبی که در سایت خود بارگذاری می نمایید توسط خود شما و با توجه به نیازهای مشتریان ایجاد شده باشد.

4. دلیلی داشته باشید تا کاربران با سایت شما بازگردند
همیشه دلیلی ایجاد نمایید تا کاربر به سایت شما مراجعه مجدد نماید. همیشه مقالات و قابلیت های نو برای کاربران خود ایجاد نمایید تا سایت شما برای کاربران شما جذاب باشد.

5. از تمامی کلمات کلیدی استفاده نمایید
سعی نمایید در ایجاد مقالات در سایت خود از تمامی کلمات، مترادف ها و حتی کلماتی که به نوعی به شغل شما مرتبط هستند استفاده نمایید. در استفاده از یک کلمه در صفحه زیاده روی ننمایید و این کار را در حد طبیعی انجام دهید. سعی نمایید مقاله ای که ایجاد می نمایید کاربر پسند باشد. 

6. از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید
امروزه شبکه های اجتماعی در کسب و کار مشاغل در اینترنت نقش مهمی پیدا کرده بنابراین بهتر است شبکه های اجتماعی خود را ایجاد نمایید و پیوسته آن ها را به روز نموده و فعالیت نمایید.

7. لینک سازی با استراتژی درست نمایید
همچنین می بایست لینک سایت خود را در سایت های دیگر قرار دهید. البته این کار را می بایست حتما در صفحات و سایت های مرتبط قرار دهید.در زیر راه هایی را برای انجام این کار برای شما بیان می نمایم

چگونه لینک سازی نمایید
* محتوای با ارزش در سایت خود ایجاد نمایید تا سایر سایت ها به سایت شما لینک دهند
* به سایت خود مواردی را اضافه نمایید که کاربران سایت به آنها احتیاج دارند
* به سایت خود بلاگ اضافه نمایید و نظرات کاربران را مدیریت نمایید
* اجازه دهید سایر کاربران در بلاگ شما مطلب بنویسند
* در سایت های دیگر مطالب مفید در زمینه شغلی خود ارسال نمایید
* مطالب خود را همچنین در شبکه های اجتماعی خود بارگذاری نمایید
* بر مطالب مفید سایت های دیگر نظر دهید و به اشتراک گذاری نمایید
* در رویدادهای شغلی خود حتما شرکت داشته باشید
* در سایت های دیگر تبادل لینک نمایید
* سایت خود را در دایرکتوری های معتبر قرار دهید

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/712-7-روش-برای-افزایش-درست-ترافیک-وب-سایت.html


سه شنبه 92 آبان 28 , ساعت 3:5 عصر

3 نفر از بهترین افراد در طراحی وب بهترین قالب Shopify پیاده سازی شده را انتخاب می نمایند.

Shopify, سیستم راه اندازی فروشگاه آنلاین می باشد که کاربران توسط آن به راحتی می توانند توسط آن فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایند, مراسم انتخاب 2013 بهترین قالب را برگزار نموده.

قالب های پیاده سازی شده توسط کاربران توسط سه نفر از بهترین طراحان وب قضاوت می شوند. این سه نفر به قرار زیر هستند:

هدایا شامل $5,000 کارت هدیه شرکت اپل و $500 کارت هدیه شرکت اپل می باشد, برندگان عضو برنامه متخصصین Shopify خواهند شد, که از طریق آن می توانید در شغل طراحی وب بیشتر شناخته شوید و از این طریق مشتریان بیشتر و در آمد بیشتری داشته باشید.

مسابقه برای تمامی کاربران عضو در Shopify اعضاء که حداقل 3 سایت Shopify را پیاده سازی نموده است. قالب آماده شده می توانید شامل قالب جدید و قالب های قدیمی به روز رسانی شده می باشد.

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/673-مسابقه-بهترین-قالب-shopify-در-سال-2013.html


دوشنبه 92 آبان 27 , ساعت 12:21 عصر

طراحی وب سایت به صورت رایگان مزایا و معایبی دارد که در زیر برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم. لیست سایت سازهای ایرانی جهت ایجاد وب سایت به صورت رایگان در پایین صفحه آمده. سازنده سایت رایگان مورد بسیار مناسبی برای کسانی می باشد که می خواهند سایت خود را به صورت رایگان طراحی ندارند و بودجه کافی جهت راه اندازی وب سایت را ندارند. این سازنده سایت های رایگان معمولا از طرح های آماده سایت استفاده می نمایند که قابلیت اضافه نموده آیتم هایی به آن را خواهید داشت. دانشی جهت راه اندازی وب سایت نیاز نیست و با اجرای دستورالعمل به راحتی می توانید سایت خود را طراحی نمایید.

مزایای استفاده از سایت سازهای رایگان

وب سایت در مدت زمان کمتری راه اندازی می شود. معمولا ابزارهای جدید توسط سایت ساز جهت استفاده تعبیه شده اند که به راحتی می توانید این ابزارها را در وب سایت طراحی شده خود اضافه نمایید. سایت سازها معمولا قواعد مربوط به سئو را رعایت می نمایند بنابراین لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید. وب هاستینگ هم به صورت رایگان توسط سازنده های سایت ارائه می شود که دیگر لازم نیست نگران تهیه هاستینگ باشید.

مشکلات استفاده از سایت سازهای رایگان

سایت های بسیاری ممکن است قالبی شبیه قالب شما داشته باشند. در طراحی سایت محدودیت دارید و فقط می توانید در حد محدودیت های سایت ساز سایت خود را طراحی نمایید. در صورتی که قصد داشته باشید پس از مدتی وب سایت خود را به روز رسانی نمایید قادر نخواهید بود این کار را انجام دهید و لازم است سایت را دوباره از اول بسازید. معمولا سایت سازهای رایگان مواردی را به صورت رایگان نمی گذارند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید. بعضی از سایت ساز های رایگان نیز در سایت شما تبلیغات قرار می دهند که باعث افت رنک شما می شود. 
طراحی وب سایت سفارشی به شما این آزادی عمل را می دهد سایت را متناسب با نیازهای خود طراحی نمایید و با توجه به نیازهای موجود در شغل خود مواردی را در سایت قرار داده تا پاسخ گویی کاربران خود باشید.

لیست سایت سازهای رایگان ایرانی

طراحی سایت رایگان
ایجاد وب سایت رایگان - Epage
طراحی سایت - طراحی سایت , طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان - طراحی سایت پیشرو ارتباط
سایت رایگان با اویستاک
راهنمای ساخت سایت‌ رایگان در گوگل - Google Sites
سایت ساز رایگان کانی وب

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/633-طراحی-سایت-رایگان.html


یکشنبه 92 آبان 26 , ساعت 12:36 عصر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با سایر وب سایت ها اندکی متفاوت است. زیرا سایت می بایست به گونه ای طراحی گردد تا کاربر بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابد و سفارش خود را به راحتی انجام دهد. همچنین در سایت می بایست بخشی برای ابزارهای کاربر ایجاد گردد تا کاربر پس از ورود به سایت بتواند کارهای لازم خود را انجام دهد. لینک هایی که معمولا برای کاربران یک فروشگاه نیاز می باشد شامل سبد خرید، پروفایل من، لیست خرید های قبلی و لیست پرداخت ها می باشد. سایت فروشگاهی می بایست به گونه ای طراحی گردد که دسته بندی های مربوط به فروشگاه در صفحه اصلی نمایش داده شود و معمولا محصولات مهم و جدید در صفحه اصلی فروشگاه نمایش داده می شوند.مورد بسیار مهمی که در فروشگاه های اینترنتی پیاده سازی می شود روش های پرداخت فروشگاه می باشد که کاربران می بایست بتوانند پرداخت خود را به دو روش آنلاین و آفلاین انجام دهند. جهت راه اندازی پرداخت آنلاین سایت کارفرما می بایست ابتدا درگاه اینترنتی خود را از بانک مورد نظر خود تهیه نمایید و اطلاعات مربوط به درگاه را در اختیار طراحی سایت دارکوب قرار دهد. البته بانک زمانی اطلاعات درگاه را در اختیار شما قرار می دهد که سایت شما راه اندازی شده باشد، بنابراین پس از راه اندازی وب سایت قادر خواهید بود درخواست درگاه نمایید.

طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی کار ساده ای نیست و نیاز به پنل ها و ماژول های بسیاری دارد. بخشی جهت مدیریت دسته بندی ها و محصولات فروشگاه برای مدیر سایت لازم است. بخشی نیز برای رویت مشتریان و سفارش دهندگان سایت مورد نیاز است تا بتوان از وضعیت آنها گزارش گیری نمود. بخش مدیریت مالیات برای استفاده از نرخ مالیات جدید برای کلیه محصولات و همچنین در نظر گرفتن تخفیف کلی بر روی تمامی اجناس و یا برای گروهی خاص از مشتریان از لازمه های فروشگاه اینترنتی می باشد. سیستم کوپن نیز جهت جذب کاربران جدید نیز باعث افزایش خریداران فروشگاه می گردد. در فروشگاه های اینترنتی پنلی مربوط به سفارشات مشتریان در نظر گرفته می شود که هم مشتریان و هم مدیر سایت بتوانند از لیست سفارشات وب سایت گزارش گیری نمایند و وضعیت سفارشات سایت را بررسی نمایند. در فروشگاه های پیشرفته تر معمولا فیلدی مربوط به برندهای فروشگاه برای محصولات در نظر گرفته می شوند تا محصولات وب سایت توسط برندها نیز قابل جستجو باشند.

جستجو در فروشگاه ها بسیار مهم می باشد و کاربران می بایست بتوانند به راحتی محصول خود را بر اساس نام، توضیحات، قیمت و برند جستجو نمایند. در پیشرفته ترین فروشگاه های اینترنتی جستجوی دسته بندی های مختلف ویژه است. به عنوان مثال در صورتی که شما در بخش کامپیوتر جستجو می نمایید فیلدهای تخصصی کامپیوتر به مانند هارد ، موس و کیورد و غیره را جستجو می نماید و در صورتی که در موبایل جستجو می نمایید موارد مربوط به موبایل نظیر شارژ، حافظه و غیره را جستجو می کنید. این بخش از فروشگاه را اکسترا فیلد می نامند و پیشرفته ترین امکان یک فروشگاه اینترنتی می باشد.

موردی بسیار مهم دیگر برای فروشگاه های آنلاین قابلیت جستجوی آن در موتورهای جستجو می باشد، زیرا امروزه کاربران در جستجوی هر محصولی که هستند معمولا در ابتدا آن را در موتورهای جستجو به خصوص گوگل جستجو می نمایند. جستجو شدن محصولات سایت در گوگل تاثیر بسیاری در بازدید کننده وب سایت و جلب مشتری دارکوب خواهد داشت. دارکوب با سابقه طراحی وب از سال 1381 تا کنون و طراحی و پیاده سازی در حدود 1500 وب سایت، سایت های خود را به صورت تمام سئو (کد نویسی صفحات به صورت دایو بیس، آدرس دهی صفحات به صورت سئو و استاندارد سازی w3c صفحات) تحویل مشتریان خود می دهد که باعث می شود سایت به خوبی در موتورهای جستجو ایندکس شود. البته دارکوب هم اکنون در پروژه های خود از اسنیپت های جدید گوگل استفاده می نماید که تاثیر بسیار در رنکینگ سایت و اعتبار آن در موتورهای جستجو دارد.

دارکوب سرورهای وب سایت خود را از بهترین برندهای هاست دنیا تهیه می نماید تا وب سایت مشتریان دچار قطعی کمتری باشد و سایت مشکلی در موتورهای جستجو پیدا نکند. آپتایم بالای وب سایت تاثیر بسیاری در موفقیت فروشگاه اینترنتی خواهد داشت، زیرا قطعی وب سایت دو مورد منفی دارد یکی از دست دادن مشتری و مهمتر پایین آمدن در نتیجه های جستجوی گوگل است.

دارکوب سایت های طراحی شده خود را پشتیبانی می نماید تا در صورتی که برای سال مشکلی به وجود آمده مشکل را سریعا رفع نماید.

منبع:

http://sitedesign.joomir.com/مقالات-طراحی-سایت/item/767-online-store.html


شنبه 92 آبان 25 , ساعت 1:31 عصر
سایت ضمیمه نرم افزار مرور دایرکتوری های وب سایت توسط php می باشد
منبع:

   1   2      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ